Reklama

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle ogłosili narodziny córki

Jedna z najbardziej medialnych, wyczekiwanych ciąż w tym roku właśnie ma swój szczęśliwy finał! Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że na świat przyszła ich córeczka, Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor.

Książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że w piątek, 4 czerwca około godziny 11:40 czasu lokalnego na świat przyszedł ich drugi potomek. Córeczka nazywa się Lilibet "Lili" Diana Mountbatten-Windsor. Pierwsze imię otrzymała po swojej prababci (zdrobnienie od Elżbiety), a drugie po swojej nieżyjącej babci, matce Harry'ego, Dianie. Para w ten sposób chciała uhonorować zarówno królową Elżbietę, jak i księżną Dianę.

Dziecko przyszło na świat w Santa Barbara w Kalifornii. Sekretarz prasowy pary w oświadczeniu powiedział, że Meghan i Lilibet są zdrowe i wróciły do domu w Montecito w Kalifornii, gdzie Meghan i Harry przeprowadzili się w zeszłym roku po odłączeniu się od rodziny królewskiej. W domu czekał na nie książę Sussex oraz dwuletni synek, Archie Mountbatten-Windsor.

Para ogłosiła oficjalnie 14 lutego, że spodziewają się kolejnego dziecka. Od tego czasu media na całym świecie zastanawiały się, jakie imię otrzyma ich córeczka oraz kiedy przyjdzie na świat. Nie możemy się doczekać, aż świeżo upieczeni rodzice podzielą się ze światem zdjęciem szczęśliwej czwórki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia świeżo upieczonym rodzicom!

Reklama

***To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Lilibet Diana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy