Reklama

Reklama

Książę Harry przeszczepił sobie włosy? Fani nie mają wątpliwości!

Internauci nie mają wątpliwości. Uważają, że książę Harry przeszczepił sobie włosy. Jego czupryna jest bujniejsza niż kiedykolwiek, a on sam prezentuje się coraz lepiej!

Odkąd książę Harry i Meghan Markle zamieszkali w Kalifornii, w ich życiu sporo się zmieniło. Para na pewno może czuć się tam dużo swobodniej niż na brytyjskim dworze, bo nie musi się już stosować do tak restrykcyjnych zasad. 

Wygląda na to, że pobyt w Ameryce służy obojgu małżonkom. Meghan wydaje się radośniejsza i częściej się uśmiecha, a i książę Harry sprawia wrażenie, jakby zmienił się pod wpływem nowego otoczenia. 

Widać, że zakochani robią wszystko, aby ułożyć sobie życie w nowej rzeczywistości. Na pewno nie jest to proste, ale internauci uważają, że pobyt w USA służy księciu Harry'emu, który jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze! 

Reklama

Niektórzy sugerują nawet, że mężczyzna przeszczepił sobie włosy, bo jego czupryna jeszcze nigdy nie była tak gęsta. 

Spójrzcie sami! 

Sugestie, że książę Harry przeszczepił sobie włosy, pojawiły się, kiedy on i Meghan Markle wzięli udział w wideo chacie promującym Brytyjską Wspólnotę Narodów. Bujna fryzura mężczyzny od razu zwróciła uwagę internautów. 

Jak donosi tabloid "New Idea", Harry już od dłuższego czasu szukał odpowiedniego specjalisty, który pomógłby mu poradzić sobie z łysieniem. Jak widać, udało mu się odzyskać gęstą czuprynę. 

Myślicie, że to prawda i rzeczywiście przeszczepił sobie włosy? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy