Reklama

Książę William zaczepiony na COVID-19

Pałac Buckingham ogłosił, że książę William zaszczepił się na COVID-19. Zdjęcie obiegło cały świat. A co z księżną Kate?

Rodzina królewska postanowiła opublikować zdjęcie 38-letniego księcia Willama, który poddaje się szczepieniu na koronawirusa. Książę Cambridge pierwszą dawkę szczepionki otrzymał w London Science Museum.

Pojawiły się pytania, co z małżonką? Czy księżna Kate już jest po szczepieniu, czy wciąż czeka? Tego nie wiadomo. Nie jest też pewne, czy syn księcia Karola jest ozdrowieńcem? Brytyjskie media donosiły, że w kwietniu tego roku książę gorzej się poczuł. Jednak służby prasowe nie wydały komunikatu, który potwierdzałby te doniesienia.

Reklama

Podczas szczepienia na twarzy księcia Williama można zauważyć napięcie przeplatający się ze strachem. To zapewne widok igły spowodował, że książę poczuł się delikatnie speszony. Rękawy koszuli i swetra zostały maksymalnie podciągnięte do góry. Książę był w maseczce, ale z oczu można wiele wyczytać.

Rodzina królewska woli chuchać na zimne. Ozdrowieńcem jest książę Karol, który w wywiadach dla brytyjskich mediów przyznał, że miał problemy z węchem i smakiem. Dlatego rodzina królowej Elżbiety II zachęca poddanych do szczepienia. Sami niejednokrotnie dziękowali personelowi medycznemu za ich wkład i oddaną pracę. Wielokrotnie księżna Kate i książę William gościli w szpitalach i punktach szczepień.

To może cię zainteresować:

Marina Łuczenko-Szczęska w skąpej bieliźnie!

Żona Grzegorza Krychowiaka szaleje na wakacjach! 

Anna Guzik na miejscu Katarzyny Dowbor! 

Królowa Elżbieta II straciła wiernego przyjaciela! 

Doda w piekielnie seksownym wydaniu! 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy