Reklama

Reklama

Księżna Kate i książę William pokłócili się przed meczem na Euro 2020?!

Na co dzień księżna Kate i książę William uchodzą za parę niemal idealną. Jednak nie jest tajemnicą, że jak każde małżeństwo, mają wzloty i upadki. Para miała pokłócić się tuż przed pójście na mecz finałowy Euro 2020. Powód sprzeczki może zaskakiwać.

Księżna Kate i książę William mają kryzys?

 Księżna Kate i książę William gdy pojawiają się publicznie, zawsze sprawiają wrażenie perfekcyjnej pary. Wyglądają zawsze doskonale, a ich zachowanie również jest przykładem dla poddanych. 

Trudno jednak wierzyć w to, że zachowują się tak samo w domowym zaciszu, gdy nie śledzą ich kamery. 

Małżeństwo miewa trudne chwile i przechodziło nawet przez kryzys, gdy książę William był podejrzewany o zdradę, ale obecnie wspierają się w trudnych czasach, jakie nastały dla Wielkiej Brytanii. 

Jednak nie brakuje w ich codziennym życiu kłótni i drobnych sprzeczek. Okazuje się, jak donoszą brytyjskie media, że księżna Kate i książę William pokłócili się tuż przed finałowym meczem Włochy - Anglia na Mistrzostwach Euro 2020. 

Reklama

Księżna Kate i książę William - to nie pierwsza taka kłótnia

Na trybunach w ogóle nie było widać po małżonkach, że chwilę wcześniej stoczyli bój o... ubranie ich syna, księcia Georga.

Przykry sekret zdradziła tenisistka, Marion Martoli, która rozmawiała osobiście z księżną. 

Księżna Kate jest znana z tego, że niezwykle skrupulatnie przestrzega etykiety w zakresie ubioru i już raz wywiązała się głośna awantura na tym tle. Sytuacja miała miejsce przed ślubem Meghan Markle i Harry'ego, gdy dyskutowała żywo z Meghan o rajtopach dziewczynek, które sypały kwiatki w kościele. 

Wszyscy pamiętają, że to właśnie wtedy Kate doprowadziła do łez Meghan. Tym razem obyło się bez łez, ale sytuacja była bardzo napięta i Kate w końcu postawiła na swoim. 

Mały George wystąpił na meczu Euro 2020 w eleganckiej stylizacji. 

***
Zobacz również: 

Księżna Kate zaszczepiła się na COVID-19

Księżna Kate tego nie ukryje! Oto co wyszło o jej rodzinie! Teściowa księcia Williama jest... A jednak!

Książę William skończył 39 lat. co dostał w prezencie od księżnej Kate?
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy