Reklama

Reklama

Księżna Kate olśniła w Sandringham. Wybrała wyjątkowy strój

Księżna Kate jest obecnie jedną z najbardziej popularnych osób w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Nic więc dziwnego w tym, że wiele oczu zwrócone jest właśnie na nią podczas ważnych uroczystości, jak ta w Sandringham. Księżna Kate zachwyciła tam zebranych tym, jak wyglądała.

Księżna Kate i jej nowa ważna rola w układzie sił w rodzinie królewskiej

Księżna Kate zadebiutowała w Boże Narodzenie od czasu otrzymania nowego tytułu, już jako księżna Walii. 

Rodzina królewska powraca, a raczej kontynuuje po śmierci królowej Elżbiety II, wiele świątecznych tradycji, w tym uczestnictwo w bożonarodzeniowym nabożeństwie w Sandringham.

Książę i księżna Walii uczestniczyli w nabożeństwie świątecznym w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w towarzystwie trójki swoich dzieci, księcia Jerzego, księżniczki Charlotte i księcia Ludwika, który zadebiutował w bożonarodzeniowym zwyczaju. 

To pierwsze też takie świąteczne wyjście rodziny od 2019 roku, gdy na następne lata wiele ze zwyczajów zostało zawieszonych z powodu pandemii. 

Reklama

Brytyjczycy zachwyceni wyglądem Kate. Klasa sama w sobie

Na świąteczne wyjście do kościoła księżna Katye wybrała zielony, długi płaszcz, który był ściągnięty w talii, posiadał kilka kieszeni i plisowane ozdoby wzdłuż tułowia.

Księżna połączyła płaszcz z brązowymi, zamszowymi butami na obcasie, czarnymi rękawiczkami i dopasowaną zielonym zamszowym kapeluszem z rondem, który przepasany był tasiemką zakończoną kokardką.

Jeśli chodzi o biżuterię, księżna zrezygnowała z naszyjnika z powodu wysokiego kołnierza płaszcza, ale założyła ozdobną parę złotych żyrandolowych kolczyków z niebieskimi kamieniami. Miała również małą czarną kopertówkę. 

Klasyczne wybory modowe księżnej Kate są inspiracją dla wielu kobiet na świecie. Mono-kolorystyczna stylizacja Kate z pewnością przypadła do wielu gustów. 

Należy jednak pamiętać, że na takie jednolite zestawienie postawiła także Meghan Markle podczas swoich pierwszych świąt z rodziną królewską w Sandringham.

Żona księcia Harry'ego wybrała wówczas jednak beże. Tym razem księżna Kate zdecydowała się na ciemną zieleń.  

Czy zakładając zielony płaszcz i dobierając kolorystycznie do niego dodatki księżna Kate miała zamiar przebić stylizację Meghan Markle z 2017 roku? 

Wiele na to wskazuje. Niewątpliwie po publikacji serialu "Harry i Meghan" fani rodziny królewskiej podzielili się na dwa obozy - ci, którzy wspierają Megham i ci, którzy wierni są Kate. 

Widać to na każdym kroku, nawet w kwestii mody.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | brytyjska rodzina królewska | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy