Reklama

Księżna Kate w tiarze Diany

Księcia Kate pojawiła się na uroczystym bankiecie w balowej sukni z drapowaniami. Dodała do niej szlachetną tiarę należąca do księżnej Diany.

Pałac Buckingham gościł przez kilka dni rodzine królewską z Holandii. Pod koniec ich wizyty brytyjska monarchini urządziła przyjęcie na cześć swoich gości: króla Wilhelma Aleksandra i królowej Maximy.

Nie mogło również zabraknąć księcia Williama i księżnej Kate. Jej kreacja wzbudziła zainteresowanie brytyjskiej prasy. Luksusowa suknia z domu modu Alexandra McQueena nie wszystkim przypadła do gustu. Jednak większe emocje wbudził fakt, że księżna do stylizacji dobrała kosztowną tiarę należącą wcześniej do księżnej Diany.

To nie pierwszy raz, kiedy Kate sięgnęła po ten wyjątkowy dodatek. Podobno otrzymała go od samej królowej ślubie po tym, jak poślubiła księcia Williama. Mówi się, że Tiara wysadzana diamentami i perłami była jedną z ulubionych księżnej Diany.

Uwagę przykuwał również naszyjnik, który Kate dobrała do tiary. Kosztowna kolia od 1863 roku należała do królowej Aleksandry.

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama