Reklama

Księżna Kate znowu w ciąży?!

Księżna Cambridge na uroczystości otwarcia ogrodu "Powrotu do natury" jak zawsze przyciągnęła uwagę fotoreporterów. Jedno ze zdjęć, które wykonano Kate Middleton może sugerować, że ta znów jest w ciąży!

Księżna Kate pojawiła się niedawno na otwarciu swojego ogrodu "Powrotu do Natury".  Powstanie tego miejsca ma być dowodem na to, że księżna popiera zabawę i odpoczynek na świeżym powietrzu. 

Żona księcia Williama uważa, że spędzanie czasu na otwartej przestrzeni może mieć dobry wpływ na zdrowie i psychikę maluchów.

Prócz drogiej sukienki, którą członkini rodziny królewskiej założyła na tę okazję uwagę fotoreporterów przykuł jeszcze jeden szczegół. Zobaczcie sami!

Na zdjęciu widać, jak podczas rozmowy z księżną Cambridge Mary Berry zbliża dłoń w kierunku brzucha Kate Middleton. Może to być delikatną sugestią, że żona księcia Williama znów jest w ciąży. Czy ten gest był celowy?

Warto przypomnieć, że para ma już trójkę dzieci: Charlotte, George'a i Ludwika. Czyżby teraz przyszła pora na czwartą pociechę?

Zobacz także:

ReklamaStyl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | ciąża | ogrody
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy