Reklama

Reklama

Księżniczka Beatrycze zaręczona!

Radosna wiadomość została przekazana za pomocą oficjalnego konta rodziny królewskiej na Instagramie. Wybrankiem księżniczki jest 36-letni Edoardo Mapelli Mozzi.

O zaręczynach córki poinformowali jej rodzice, książę i księżna Yorku. W napisanym przez nich oświadczeniu czytamy: "Księżniczka Beatrycze i pan Mapelli Mozzi zaręczyli się na początku miesiąca we Włoszech. Ślub odbędzie się w przyszłym roku".

Zakochani przyznali, że są bardzo podekscytowani faktem, że wreszcie mogą podzielić się ze wszystkimi tą radosną wiadomością. "Nie możemy doczekać się ślubu" - dodają.

Sesja ślubna para odbyła się we Włoszech. Fotografie wykonała młodsza siostra Beatrycze, księżniczka Eugenia, która zdradziła, że jej zdaniem zakochani są dla siebie stworzeni. 

Parze pogratulowali też przyszli teściowie księżniczki. Nikki Williams-Ellis i Alessandro Mapelli Mozzi zdradzili, że znają Beatrycze od dziecka i nie mogli sobie wymarzyć lepszej żony dla ich syna. 

Reklama

Edoardo Mapelli Mozzi jest milionerem związanym z branżą nieruchomości. Co ciekawe, to nie jest jego pierwszy tak poważny związek. Mężczyzna był wcześniej zaręczony z architektką Darą Huang.

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy