Reklama

Reklama

Kylie Jenner zachwyciła w posągowej, białej sukni! Ale kształty!

Kylie Jenner w lutym 2022 roku drugi raz została mamą. Teraz, osiem miesięcy od porodu pojawiła się na najważniejszym z wydarzeń świata mody i dosłownie powaliła na kolana zebranych tym, jak wygląda. Nie dość, że zaprezentowała idealne ciało, to jeszcze podkreśliła je oszałamiającą suknią.

Kylie Jenner zachwyciła na Paris Fashion Week. Suknia olśniewa

Kylie Jenner zwróciła na siebie uwagę, biorąc udział w pokazie Acne Studios Wiosna/Lato 2023 podczas Paris Fashion Week w środę.

25-letnia gwiazda wyglądała niesamowicie w obcisłej białej sukni z pięknymi rękawami w stylu peleryny.

 Długa suknia uwidoczniła jej nieziemskie kształty i stylowo opadała na podłogę. Patrząc na najnowsze zdjęcia Kylie Jenner w tej kreacji, trudno jest uwierzyć w to, że gwiazda osiem miesięcy temu drugi raz została mamą. 

Jej figura jest idealna i Kylie chętnie pokazuje swoje krągłości w mediach społecznościowych, publikując dość pikantne zdjęcia. 

Reklama

Tym razem przyrodnia siostra Kim Kardashian pojawiła się na niezwykle ważnej imprezie modowej, jaką jest Paris Fashion Week i dosłownie przyciągnęła wzrok wszystkich zebranych na pokazie mody. 

Trzeba jednak przyznać, że od czasu porodu Kylie Jenner ciężko pracowała nad powrotem do formy, co też chętnie dokumentowała także w mediach społecznościowych. 

Jej ulubioną formą aktywności fizycznej jest pilates, ale nie brakuje także w jej planie treningowym joggingu. Dodatkowo Kylie Jenner wie, że kluczem do szczupłej sylwetki jest dieta, więc i jej skrupulatnie przestrzega. Efekty widać gołym okiem.  

Zdjęcia i nagrania z siłowni stały się jej codziennością i wygląda na to, że nim minął rok od momentu, gdy drugi raz została mamą, córka Kris Jenner może cieszyć się nienaganną sylwetką, którą prezentuje na jednym z ważniejszych modowych wydarzeń w roku. 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy