Reklama

Reklama

Lady Gaga w uroczej, różowej sukience

Lady Gaga jest niekwestionowaną ikoną mody naszych czasów, a jej modowe wybory są szeroko komentowane przez media. Ostatnio zachwyciła w różowej stylizacji.

Lady Gaga, a w zasadzie Stefani Joanne Angelina Germanotta swoją popularność zyskała, gdy w 2008 roku wydała swój pierwszy krążek "The Fame" utrzymany w gatunku electro-pop. Utwory "Just Dance" i "Poker Face" biły rekordy na listach "Billboard Hot 100". Co ciekawe, artystka rozpoczęła swoją karierę od pisania piosenek dla Britney Spears i Jennifer Lopez.

Nie tylko jej muzyka podbiła serca ludzi na całym świecie. Ogromną furorę i swego czasu również kontrowersje wzbudzały jej stylizacje. Wszyscy pamiętają jej sukienkę z mięsa lub tę z "włosowym" guzikiem na głowie.

Reklama

Lady Gaga- kobieco i z klasą


Jej styl przez lata ewoluował, a sama artystka zdecydowanie stonowała się modowo. Jej stylizacyjne wybory nie są już tak kontrowersyjne, ale trzeba też przyznać, że 10 lat później w modzie pozwala się na więcej. Mimo to piosenkarka w dalszym ciągu pozostaje ikoną stylu i jest modową inspiracją.

Jej ostatnia, niezwykle kobieca stylizacja zrobiła niemałą furorę. Gwiazda miała na sobie jasnoróżową sukienkę w groszki w stylu retro, którą zaprojektowała Alessandra Rich. Do tego Lady Gaga dobrała białe szpilki i małą torebkę w tym samym kolorze. Szyku dodało jej eleganckie upięcie włosów.

Czytaj również: 

Cała prawda o związku Zdzisława z "Sanatorium Miłości" 

 Książę Karol tak naprawdę wcale nie jest ojcem Harry'ego?

Wyjątkowa gwiazda "Mam Talent" 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy