Reklama

Reklama

Lizzie Cundy zachwyciła w święta! Co za stylizacje!

Lizzie Cundy to brytyjska osobowość telewizyjna i była żona piłkarza Jasona Cundy. Gwiazda uwielbia zaskakiwać swoich fanów i tym razem z okazji świąt też tak się stało. Jej bożonarodzeniowe stylizacje zachwyciły internautów.

Lizzie Cundy i jej świąteczne stylizacje

Zawsze zwraca na siebie uwagę swoim odważnym wyczuciem stylu. Lizzie Cundy wpadła w świąteczny nastrój, kiedy kręciła teleturniej TalkTV, który rozbudza Brytyjczyków w Boże Narodzenie. 

 54-letnia osobowość medialna, Lizzie Cundy, pokazała swoją oszałamiającą figurę, zakładając jaskrawoczerwoną sukienkę z długimi rękawami. 

Była WAG zaprezentowała swoje niebotycznie długie nogi, które zwieńczyła wysokimi, czerwonymi kozakami. Ta stylizacja niezwykle spodobała się fanom, ale to nie koniec modowych niespodzianek, jakie przygotowała dla swoich fanów Lizzie.

Reklama

Gwiazda rozgrała intenrnautów zdjęciami w stroju gorącej mikołajki, a także pochwaliła się stylizacją z uroczystej kolacji świątecznej. 

To właśnie wtedy pojawiła się w złotej sukience, odsłaniającej ponownie jej zgrabne nogi. Widać, że celebrytka kocha łączyć sukienki z wysokimi kozakami, bo tym razem też zastosowała ten modowy trik. 

Każda z jej świątecznych stylizacji zyskała uznanie fanów, którzy przy okazji nie mogli nadziwić się, że Lizzie nie wygląda na swój wiek. 

54-letnia gwiazda zawstydza swoje młodsze koleżanki wyglądem. Nic w tym dziwnego, kiedy była żona piłkarza tak bardzo dba o swój wygląd i sylwetkę każdego dnia.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lizzie Cundy

Reklama

Reklama

Reklama