Reklama

Reklama

Luksusowy dom Kylie Jenner jest wadliwy? Spójrzcie tylko!

Kylie Jenner pokazała swoją łazienkę, a fani nie kryli zdziwienia. Co tak ich zaskoczyło? Okazuje się, że gwiazda ma pewien problem z prysznicem w swojej luksusowej rezydencji wartej 36 milionów dolarów...

Kylie Jenner ma życie, o jakim z pewnością marzy wiele kobiet. Jest piękna i bajecznie bogata. Znana bizneswoman i gwiazda popularnych reality show ma dopiero 23 lata, a już udało jej się dorobić fortuny.

Zrobiła karierę w modelingu. Pozowała m.in. dla "Teen Vogue" czy "Cosmopolitan", a kosmetyki jej marki sprzedają się jak świeże bułeczki. Na brak pieniędzy piękna Kris Jenner córka nie może więc narzekać.

Kylie Jenner mieszka w luksusowej rezydencji w Los Angeles, która jest warta około 36 milionów dolarów. Okazuje się jednak, że dom wcale nie jest taki idealny, jak mogłoby się wydawać. Ma pewną drobną wadę. 

Reklama

Niedawno gwiazda pochwaliła się fanom swoją łazienką i wywołała tym istną burzę w komentarzach. Fani Kylie Jenner dziwią się, że przy tak wielkiej kabinie celebrytka nie zadbała o odpowiednie ciśnienie wody. 

Przecież, po co komu luksusowa kabina, jeżeli woda nie leci ze słuchawki tak, jak powinna. Niektórzy twierdzą jednak, że taki stan rzeczy ma uzasadnienie. 

O co chodzi?

Chociaż nie znamy dokładnej przyczyny, to niektórzy uważają, że ma chodzić o susze, które w tamtych rejonach są dużym problemem. Ponoć to z tego powodu Kalifornijska Komisja Energetyczna ograniczyła przepływ wody. 

Patrząc jednak na jej basen w jej rezydencji, nie wydaje się nam, żeby Kylie Jenner specjalnie oszczędzała wodę...

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | gwiazdy | domy gwiazd | prysznic

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy