Reklama

Reklama

Magda Femme na pustyni z "Gwiezdnych Wojen"

Ogromne przestrzenie, dziki krajobraz, skaliste i pustynne połacie w kolorze ochry i piasku oraz biel i surowość tradycyjnej architektury Dżerby - na ich tle Magda Femme w zwiewnej karminowej sukni. Zdjęcia do najnowszego teledysku piosenkarki powstały na pustynnym południu Tunezji.

- Tunezja jest słonecznym, ciepłym krajem - to wiedzą chyba wszyscy. Ale jest też ciepła tak po ludzku, gościnna, przyjazna. Zdjęcia robiliśmy w mało turystycznych miejscach, gdzie nasza obecność wzbudzała spore zainteresowanie mieszkańców. Ale wszędzie czekał na nas uśmiech i pozytywne przyjęcie - opowiada artystka.

Zobacz wywiad z Magdą Femme:

Tunezję ukochali sobie przede wszystkim filmowcy. Każdy zna słynne produkcje, do których zdjęcia powstawały właśnie w tym kraju: "Gwiezdne Wojny", "Angielski Pacjent" czy "Gladiator". Magda Femme w teledysku pojawia się w miejscach, które w "Gwiezdnych Wojnach" imitowały powierzchnię planety Tatooine.

Reklama

- Mamy nadzieję, że dzięki teledyskowi kolejne osoby poznają uroki Tunezji, takie jak pustynia Sahara, wielkie słone jezioro czy wyspa Dżerba i zachęcimy je tym do wyjazdu i do zobaczenia ich, zwłaszcza że podróż do Tunezji trwa zaledwie trzy godziny samolotem z Polski - mówi Ahmed Meddeb, szef Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki w Warszawie.

 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy