Reklama

Magda Steczkowska zdradziła, ile waży. Nie mogła uwierzyć w to, co pokazała waga

Magda Steczkowska na Instagramie opublikowała zabawny filmik, który szybko zyskał aprobatę jej fanów. Artystka, chcąc odpowiedzieć na pytanie jednego z obserwatorów, stanęła na domowej wadze. Nie mogła uwierzyć w to, ile kilogramów pokazało urządzenie. Żartując, zaznaczała, że jeszcze niedawno ważyła kilka kilogramów mniej.

Magda Steczkowska zaskakuje dystansem i poczuciem humoru

Magda Steczkowska jest aktywna w mediach społecznościowych.  Chętnie dzieli się z obserwatorami informacjami dotyczącymi jej nowych projektów zawodowych. Steczkowska publikuje również rodzinne kadry. Pokazuje, jak spędza wolny czas - odpoczywa na łonie natury i bawi się z przyjaciółmi za granicą. Wokalistkę na Instagramie obserwuje 96 tys. użytkowników. 

Prawie trzycyfrowa liczba followersów to znak, że fanom bardzo podoba się kontent Magdy Steczkowskiej. Obserwatorzy często podkreślają, że cenią gwiazdę za dystans i pogodę ducha.

Magda Steczkowska może pochwalić się zgrabną sylwetką

W najnowszym poście Magda Steczkowska również wykazała się poczuciem humoru. Celebrytka opublikowała zabawny filmik, w którym odpowiada na pytanie jednego z fanów, dotyczące jej wagi. Steczkowska prowadzi aktywny tryb życia. Jej Instagram obfituje w zdjęcia wykonane podczas górskich wycieczek.

Reklama

Steczkowska może pochwalić się smukłą i wysportowaną sylwetką. 45-latka będąc na wakacjach, chętnie pozuje w kostiumach kąpielowych,  jednocześnie eksponując figurę. Tym trudniej jest uwierzyć, że artystka może być niezadowolona ze swojej wagi.

Magda Steczkowska zaskoczyła fanów zabawną reakcją

Na początku filmu, opublikowanego na Instagramie Magda Steczkowska zaznacza, że nie wie dokładnie, ile waży. Po chwili artystka przypomina sobie o wadze domowej i postanawia odpowiedzieć na pytanie fanów, stając na niej. Magda Steczkowska nie może uwierzyć, gdy waga wskazuje 58,9 kilogramów. Artystka jest zdziwiona wynikiem, ponieważ przez większość dorosłego życia ważyła 54 kilogramy.

Magda Steczkowska nie wydaje się jednak przejęta tym, co pokazała waga. Żartuje, że kilka dodatkowych kilogramów z pewnością jest wynikiem zbyt ciężkiego szlafroku i grubych, ciepłych skarpetek. Zabawny komentarz spodobał się fanom, którzy pod postem pocieszali artystkę. 

***
Przeczytaj również: 


Doda wyznała to ze łzami w oczach! Tego nikt się nie spodziewał...

Michalina Sosna została mamą!

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Steczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy