Reklama

Reklama

Magdalena Lamparska pochwaliła się wyjątkowym ślubnym portretem

Magdalena Lamparska może poszczycić się niezwykłym wyróżnieniem. Jednej z jej ślubnych portretów został uznany w prestiżowym plebiscycie. Ale to również zasługa utalentowanego fotografa, który wykonał sesję ślubną Magdy w pięknej scenerii.

Magdalena Lamparska wzięła ślub z podróżnikiem Bartłomiejem Osumkiem w 2016 roku. Cztery lata później małżeństwo postanowiło pobrać się ponownie, tym razem w Watykanie.

Ze względu na to, że ceremonia odbyła się za granicami Polski, wzięło w niej udział nieliczne grono. Na włoskiej uroczystości zjawiła się najbliższa rodzina oraz przyjaciele pary.

Lamparska założyła na tę okazję zachwycającą białą suknię z prześwitującymi rękawami. Tę samą stylizację możemy podziwiać na udostępnionym przez aktorkę zdjęciu.

Reklama

Fotografia obiegła świat za sprawą grupy "LOOKSLIKEFILM", która uznała ją za "najpiękniejszy portret ślubny na świecie". Jest to społeczność fotografów, a w jej skład wchodzi ponad 60 tysięcy osób z całego świata.

Na zdjęciu widzimy, jak Magdalena pozuje na schodach włoskiej uliczki. Klimatyczne ujęcie zawdzięcza polskiemu fotografowi - Patrykowi Burlińskiemu.

Musimy przyznać, że zdjęcie zapiera dech w piersiach!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy