Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz szczerze o rodzinie

Gwiazda niedawno po raz drugi została mamą. Swoimi przemyśleniami na temat szybko powiększającej się rodziny podzieliła się z fanami.

Gwiazda jest mamą dwójki dzieci, ma starszego syna i młodszą córkę. Maja Bohosiewicz lubi dzielić się ze swoimi obserwatorami chwilami z życia prywatnego.

Tak też było tym razem. Celebrytka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z córeczką, które podpisała słowami: "W naszej rodzinie w tym roku był urodzaj dzieci. Oprócz siostry mam jeszcze dwóch starszych braci. I tak się złożyło, że nasze dzieci urodzily się praktycznie tydzień po tygodniu. Wyobrażam sobie jakie szczęśliwe dzieciństwo będą mieli mając takich wspaniałych, wesołych, kochających się rodziców. Będą mieli tyle kuzynów i kuzynek. W podobnym wieku. Będziemy siadać do wigilijnego stołu, nie w 11 osób jak to zwykle bywało ale w pietnaście. Będziemy wyjeżdżać całą gromadą nad morze i wspólnie wymieniać się obowiązkami. "Ej posmrowałaś dzieci? Tak tak, ja robie kanapki to niech chłopaki pójdą rozłożyć namiot". Każde urodziny będą pełne dzieciaków i tego wesołego hałasu. Wczoraj usiedliśmy wszyscy w domu brata, pieluchy, podkłady, mokre chusteczki, podgrzewacze, wanienki, 3 niemowlaki jeden roczniak, pies, babcia. Nie dało się rozmawiać o niczym. Ale ewidentnie wszyscy byli szczęśliwi. Poza psem może. Bo wygoniliśmy za drzwi. Kocham kocham kocham kocham kocham! Macie rodzeństwo? Macie takie wspomnienia wspólnych wakacji z kuzynostwem?".

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy