Reklama

Reklama

Maja Hyży: Śniadanie to podstawa

Na scenie i poza nią prezentuje się rewelacyjnie. Zawsze uśmiechnięta i tryskająca energią. W czym tkwi sekret takiego samopoczucia?

Fani wokalistki od lat podziwiają jej urodę. Na Instagramie zapracowana mama często umieszcza zdjęcia otaczającej ją rzeczywistości, ale tym razem poszła krok dalej i pochwaliła się tym, co je. Trzeba przyznać, że śniadanie jest obfite. Reguła: jemy porcje wielkości naszej pięści jest obca wokalistce, ale patrząc na jej figurę nie ma to znaczenia. Pełnowartościowe śniadanie to zastrzyk energii na cały dzień. 

Hyży nie ukrywa, że nie zawsze jest uśmiechnięta od ucha do ucha. Jedno ze zdjęć opatrzyła poruszającym wpisem. 

"Ktoś mnie bardzo niedawno uświadomił, że to co na instagramie często jest złudne"- zaczęła swój wpis. 

Reklama

"I tak!! Ma rację!!! Wiedzcie, że moje życie nie jest zawsze takie kolorowe i cukierkowe jak na zdjęciach. Często jest pełne smutku i problemów życiowych, z którymi zmagam się praktycznie codziennie. Ale czasami fajnie spojrzeć sobie na MNIE samą uśmiechnięta bo czasami sama siebie potrafię zarazić uśmiechem i szczęściem o którym często zapominam... Dziękuję skończyłam"- dodała Hyży na Instagramie. 

Fani wokalistki przyznali jej rację. Wiele osób ma podobne odczucia, o czym śmiało i otwarcie pisali. "W końcu jakaś konkretna kobieta... dzięki że tutaj jesteś... skończyłem"- napisał Andrzej obserwujący konto artystki. 

Zobacz także: 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy