Reklama

Reklama

Maja Hyży zmieniła styl? Jest zdjęcie!

Maja Hyży zaskoczyła swoich fanów, pokazując się im z nieco innej strony. Tym razem gwiazda postawiła na outfit w stylu etno. Jak wyglądała?

31-letnia Maja Hyży zyskała sławę, kiedy pojawiła się w programie "X Factor". Od tego czasu jej kariera nabrała tempa i dziś jest bardzo popularna. Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie często dzieli się ze swoimi fanami tym, co u niej słychać. 

Niedawno Maja Hyży opublikowała na swoim profilu nowe zdjęcie, do którego zapozowała w jasnym stroju i pięknym ciemnym kapeluszu. Rozpuściła włosy, a oczy podkreśliła kolorowym eyelinerem. Wygląda na to, że gwiazda zastanawia się nad zmianą stylu. 

Reklama

"A co myślicie o stylu etno dla mnie? Włosów już co raz mniej, ale jak fryzjer ułoży do zdjęcia to nawet dobrze wyglądają" - zapytała o opinię swoich fanów Maja Hyży, wyznając jednocześnie, że jej włosy nie są już tak gęste jak kiedyś. 

"Bosko!!!", "Pięknej kobiecie to we wszystkim ładnie" - pisali zachwyceni fani wokalistki w komentarzach pod opublikowaną przez nią fotką. 

Jak wam się podoba Maja Hyży w wersji etno? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | gwiazdy | styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy