Reklama

Reklama

Maja Ostaszewska bez makijażu! W komentarzach rozpętała się burza!

Maja Ostaszewska rzadko dzieli się z fanami informacjami o swoim życiu prywatnym. Na Instagramie gwiazdy dominują wiadomość o nowych przedsięwzięciach artystycznych i datach premier projektów, w których bierze udział. Zdjęcia, które udostępnia, często pochodzą z profesjonalnych sesji zdjęciowych, lub ukazują pracę na planie zdjęciowym. Ostaszewska tym razem postanowiła zrobić jednak wyjątek. W nowym poście, pod zdjęciem bez makijażu, napisała: „Czas wakacji…”. Tyle wystarczyło, by wywołać burzę w komentarzach.

Maja Ostaszewska zadziwia naturalnością

Maja Ostaszewska to jednak z najbardziej lubianych i cenionych polskich aktorek. Filmy,  w jakich gra nierzadko osiągają sukces na arenie międzynarodowej. W najnowszym poście na Instagramie aktorka pokazuje,  jak wygląda  bez makijażu. Ostaszewska otagowała  zdjęcie hashtagami: #nomakeup, #nofilter, #benatural, #staynatural,  co jednoznacznie wskazuje na to, że będąc na wakacjach, daje skórze odpocząć od podkładów i pudrów.

Ostaszewska wybrała kierunek wakacji

Z relacji, które Maja Ostaszewska udostępniła na Instagramie, można wywnioskować, że na wakacje wybrała się do Włoszech. Aktorka pokazała  fanom piękne widoki oraz kręte, słoneczne drogi gorącej Italii. "Pizza,  makarony, wino!!! Też tam pojadę w sierpniu!!! Bawcie się cudnie! - skomentowała obraną przez aktorkę trasę Sonia Bohosiewicz.

Reklama

Fani Mai Ostaszewskiej zachwyceni!

Aktorka bez makijażu wygląda bardzo dziewczęco, na co natychmiast zwrócili uwagę fani Ostaszewskiej. W komentarzach zachwali się jej rozświetloną, muśniętą słońcem skórą. "Naturalnie Piękna", "Taka prawdziwa, tyle piękna również duchowego.", "Wow, ale piękna! Makijaż jest zbędny przy takiej urodzie", "Jest Pani piękna kobietą!!!" - możemy przeczytać pod postem.

Nie obyło się bez kontrowersji!

Nie wszyscy obserwatorzy aktorki tak entuzjastycznie zareagowali na jej zdjęcie bez makijażu. Jedna z fanek zwróciła uwagę, że Ostaszewska wygląda na bardzo przygnębioną. "Piękna kobieta, tylko jedno co mnie zastanawia, jak oglądam zdjęcia pani Mai to zbyt mało uśmiechów. Wakacje to radosny czas. Pozdrawiam z uśmiechem, miłego urlopu" - zaznaczyła.

Na uwagę błyskawicznie zareagowała inna użytkowniczka, tłumacząc, że nikt nie powinien narzucać drugiej osobie tego,  jak ma pozować do zdjęć. Jej zdaniem społeczny nakaz tego, by kobiety zawsze były uśmiechnięte i radosne jest szkodliwy i należy z nim walczyć. "Od tych komentarzy typu: a gdzie uśmiech, piękna kobieta, ale taka bez uśmiechu.... rzygać mi się chce, kobieta na pewno weźmie sobie twoje dobre rady do serca i będzie się odtąd uśmiechać na każdym zdjęciu, tak? Bo to przecież jedna z cnót niewieścich miły uśmiech i wiecznie zadowolony wyraz twarz... ech kobiety te wszystkie ciotki Lydie..." - zaznaczyła. 


Przeczytaj również: 

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca!

Glinka pozazdrościła Małgorzacie Rozenek-Majdan!

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Ostaszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy