Reklama

Maja Sablewska pozuje topless. Piękna!

Maja Sablewska to jedna z gwiazd, które mogą pochwalić się nienaganną figurą. Świadoma swojej urody, często eksponuje ją na Instagramie w pięknych, stylizowanych kadrach. Choć fani Mai Sablewskiej przyzwyczaili się już do śmiałych fotek, ostatnio gwiazda zafundowała im małe zaskoczenie. Zapozowała bowiem topless.

Z jednej strony mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach nagość jest czymś powszechnym. Reklamy, filmy, seriale, a przede wszystkim internet, oferują niemal nieograniczony dostęp do śmiałych zdjęć. Z drugiej jednak, moda i obyczaje wciąż każą zasłaniać pewne części ciała.

Co ciekawe - choć przez socjologów i antropologów wielokrotnie wyjaśniane - nakazy i zakazy dotyczą zwłaszcza kobiecych ciał. Podczas, gdy mężczyźni na plażach, basenach, a czasem i w bardziej urbanistycznej scenerii, mogą spokojnie paradować topless, kobiety muszą zasłaniać biust. Jeden z nielicznych wyjątków od tej zasady stanowi sztuka: w malarstwie i rzeźbie nagi, kobiecy biust od wieków jest eksponowany, nie budząc większych kontrowersji.

Reklama

Maja Sablewska pozuje topless

Zdjęcie, opublikowane niedawno na Instagramie przez Maję Sablewską, można potraktować jako żartobliwe odniesienie do tych podwójnych standardów.

Maja Sablewska pozuje na nim ubrana wyłącznie w białe majtki. Nagi biust zasłania zaś ręką.

Drugą ręką zasłania zaś.. drugi biust - rzeźbiony, stanowiący część kamiennego popiersia, dekorującego sypialnię, w której pozuje Sablewska.

Szeroki uśmiech na twarzy gwiazdy wskazuje, że ma ona spory dystans do tej zabawnej scenki.

Maja Sablewska topless - fani komentują

Jak można było się domyślić, śmiałe zdjęcie Mai sprowokowało fanów do komentarzy. Choć wśród nich pojawiła się opinia, że "tego rodzaju zdjęcia powinny pozostać w prywatnym albumie", większość internautów komplementowała Sablewską. "Piękne zdjęcie. Dlaczego nagość wciąż jest taka drażniąca? Odróżnijmy pewne rzeczy. Tu nie ma wyłudzania, perwersji. To zdjęcie przedstawia piękna, szczęśliwa kobietę w samych majtkach, co tu ma razić?" - napisała jedna z fanek. 

Czytaj również: 

Agnieszka Włodarczyk ma problemy po porodzie?

Najmłodsza olimpijka. Oto ona!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy