Reklama

Reklama

Małgorzata Godlewska znów śpiewa kolędy!

Jakiś czas temu Małgorzata Godlewska zapowiedziała, że w tym roku nie zaśpiewa żadnej kolędy. Nie dotrzymała jednak słowa, a na Instagramie pojawiło się ostatnio nowe świąteczne nagranie.

Małgorzata Godlewska wyśpiewała sobie karierę w szybkim tempie! Może i nie ma wybitnych umiejętności wokalnych, ale dla użytkowników mediów społecznościowych liczą się przede wszystkim chęci i pomysł na siebie. W tej kategorii Godlewska jest mistrzynią. Zasłynęła nie tylko oryginalnymi coverami, ale także kontrowersyjnym wizerunkiem, który wypracowała sobie podczas licznych wizyt w gabinetach chirurgii plastycznej.

Godlewska poinformowała fanów na początku grudnia, że jest zmęczona nagrywaniem świątecznych piosenek i wylewającym się na nią hejtem. Ta informacja zdruzgotała rzeszę oddanych słuchaczy. Trudno powiedzieć, czemu służył taki komunikat, tym bardziej że kilka dni później kobieta opublikowała pierwszą w tym roku kolędę.

Reklama

Systematycznie publikowane utwory uspokoiły zmartwionych fanów. Godlewska nagrała do tej pory trzy kolędy - "Bóg się rodzi", "Lulajże, Jezuniu..." oraz "Wśród nocnej ciszy". Co ciekawe, niektórzy z użytkowników zauważyli, że wokal Gosi nieco się poprawił. Czyżby zapisała się na lekcje śpiewu?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Siostry Godlewskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy