Reklama

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Na zbliżeniu widać wszystko

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Fani pokochali ją m.in. za rolę w serialu "Rodzinka.pl", jak i za jej optymizm oraz szczerość. Artystka nie ukrywa swojego wieku i nie boi się pozować bez makijażu. Tak jak na najnowszym zdjęciu.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska należy do grona najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka zyskała największą sławę, dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Występowała także na deskach teatrów. Uhonorowano ją nawet Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". 

Aktorka pozostaje aktywna w mediach społecznościowych i, chociaż dba o swoją prywatność oraz zachowanie balansu między rodziną i pracą, chętnie publikuje także bardzo prywatne zdjęcia. Ostatnio Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się, jak spędza swój urlop. Gwiazda postanowiła wybrać się w góry i spędzić czas aktywnie. Okazuje się, że jest miłośniczką sportów zimowych, a konkretnie jazdy na nartach. 

Reklama

Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami prosto z ośnieżonego stoku. Widać na nich, że pogoda była idealna na szusowanie po ośnieżonych zboczach, ponieważ wypoczynkowi towarzyszyło piękne słońce. Przy okazji postawiła na naturalność. Małgorzata Kożuchowska na stok wybrała się bez makijażu. 


Małgorzata Kożuchowska naturalnie: Co na to fani?

Małgorzta Kożuchowska znana jest ze swojego eleganckiego, kobiecego wizerunku. Aktorka rzadko występuje w mocnym makijażu, wybierając raczej naturalność lub minimalizm. Fani uwielbiają ją między innymi za to. 

Bez makijażu prezentuje się rewelacyjnie. Cera jest pełna blasku, zadbana, nawilżona i wypoczęta. Małgorzata Kożuchowska bez makijażu promienieje i prezentuje się niezwykle świeżo.

***

Zobacz także:

Gwiazdy, które nie wstydzą się pokazywać bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Jej dom to pałac wart miliony!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy