Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska na tym zdjęciu ma nogi do nieba

Aktorkę zebrało na wspominki. Na swoim Instagramie umieściła klatkę stop z filmu "Kilerów dwóch". Jak zmieniła się Małgorzata Kożuchowska na przestrzeni lat? Okazuje się, że niewiele. Sami spójrzcie.

Klasyczny kapelusz i mała czarna zawsze się sprawdzają. To zestaw ponadczasowy, co udowodniła Małgorzata Kożuchowska, umieszczając zdjęcie z przeszłości na swoim profilu na Instagramie. Wiele osób dało się nabrać, że to współczesna fotografia. Aktorka mogła przecież zapuścić włosy. A poza tym nic się nie zmieniło... Klasa, szyk i idealna figura nadal wzbudzają zachwyt wśród jednej z najpopularniejszych aktorek polskiego kina.

Kadr z filmu pochodzi z 1999 roku -  aż trudno w to uwierzyć. Zarówno teraz, jak i wówczas, Kożuchowska nie miała i nie ma sobie równych. Aktorka była rozchwytywana przez reżyserów od początku kariery. Wiele osób sugerowało, że szybko się wypali. Nic bardziej mylnego. Minęło ponad dwadzieścia lat, a Kożuchowska nadal zachwyca nie tylko urodą, ale pomysłem na siebie. Wiele kobiet podziwia ja nie tylko za kunszt na scenie, ale traktuje jako "modowe guru". Klasy nie można odmówić pani Małgorzacie. Jej stylizacje od lat budzą zachwyt, a zdjęcia na rozkładówkach znanych czasopism przyciągają wzrok. Jak kożuchowska skomentowała swoje zdjęcie i co na to fani?

""No to rozumiem, Panie Dyrektorze, że czekamy? Że póki co to...nic... ? "Tak mnie jakoś ta fotka z "Kilerów dwóch" zainspirowała. Jak myślicie, pójdziemy jeszcze w tym sezonie do kin? Do teatrów? Tęsknicie?"- napisała na Instagramie Kożuchowska. Obserwatorzy byli zachwyceni.

"Najlepszy film!! Akurat dzisiaj oglądałam"- czytamy w komentarzu. Chętnie oglądacie polskie filmy?- czytamy na profilu aktorki.

Reklama

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Katarzyna Skrzynecka nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Juror". Głosuj online! Głosowanie trwa do 11 lutego. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy