Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny zachwyciła

Małgorzata Rozenek-Majdan na premierze książki "Taniec na gruzach" pojawiła się w beżowej stylizacji. "Perfekcyjna pani domu" prezentowała się naprawdę fantastycznie.

Niedawno w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie odbyła się premiera książki Wiktora Krajewskiego i Niny Novak "Taniec na gruzach".

Pojawiło się na niej wiele znanych osób. Wśród nich znaleźli się również Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan. 

Wygląda na to, że Perfekcyjna Pani Domu ani na moment nie ma zamiaru zwalniać tempa. Choć jest w stanie błogosławionym, nadal pojawia się na branżowych imprezach.

41-latka wciąż angażuje się w nowe projekty. Ciąża nie stanowi dla niej żadnej przeszkody.

Nie tylko będzie można ją zobaczyć w kolejnej edycji "Projektu Lady", ale już niedługo w TVN Style poprowadzi swój nowy program. 

Jakimś cudem znajduje czas na wszystko. Choć ma sporo pracy, potrafi też znaleźć czas dla rodziny. 

Reklama

W dodatku zawsze prezentuje się rewelacyjnie. Wieczorami nie zapomina jednak o tym, aby pojawiać się na ważnych branżowych wydarzeniach. 

Na premierze książki "Taniec na gruchach" Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w beżowej stylizacji. 

Jej sukienka była prosta, ale idealnie podkreślała jej subtelną urodę. Długie kozaki i klasyczny trencz dopełniły stylizacji. Prezenterka postawiła klasykę i był to strzał w dziesiątkę. Jej mąż postanowił się do niej dopasować.

Były piłkarz założył marynarkę w kolorze, który znakomicie komponował się ze stylizacją Perfekcyjnej Pani Domu. Dobrał do niej spodnie w kant i nieco ekstrawagancki krawat. Całość wyglądała naprawdę fantastycznie. 

Małgorza Rozenek-Majdan i jej mąż naprawdę wiedzą jak się ubrać! 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy | stylizacje gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy