Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan ponownie zaliczyła modową wpadkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnio eksperymentuje z modą. Wakacje celebrytki w Meksyku zaowocowały stylizacjami, które są szeroko komentowane w sieci. Wydawało się, że nic nie przebije torebki w kształcie świnki. A jednak.... Spójrzcie na ten kapelusz!

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie to nosić w Warszawie?

Małgorzata Rozenek-Madan przez długi czas była uważana za ikonę stylu. Jednak ostatnio celebrytka eksperymentuje z modą. Ostatnio na Instagramie umieściła zdjęcie w kapeluszu. Zdecydowanie ta forma nie jest dla "Perfekcyjnej Pani Domu". Kształt meksykańskiego nakrycia głowy ewidentnie skrócił szyję i w tych kadrach widać to jak na dłoni. Jasne. To miała być zabawa... I tak to odbieramy.

Jednak po aferze z torebką w kształcie świnki trudno uwierzyć, że modowe wpadki pojawiają się z takim natężeniem. Wówczas Małgorzata Rozenek-Majdan sama przyznała się do błędu, a w tym przekonaniu utwierdził ją mąż Radosław Majdan. Faktycznie wakacyjny look rządzi się swoimi prawami. 

Reklama

Mamy nadzieję, że właścicielka marki odzieżowej zacznie nas zaskakiwać innowacyjnymi projektami, które łączą w sobie kobiecość i wygodę. Przecież pani Małgorzata to ambasadorka dobrego gustu. Czyż nie?

Czytaj również: 

Joanna Racewicz o hejcie po szczepieniu syna. Życzyli jej śmierci...

Maryla Rodowicz ma problemy ze zdrowiem? 

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy