Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan powinna przyciemnić włosy?

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest kojarzona z jasnymi pasmami, jednak niektórzy z jej fanów uważają, że w ciemnych włosach też byłoby jej ładnie. Zdjęcia, które ostatnio "Perfekcyjna pani domu" opublikowała na swoim instagramowym profilu, dają do myślenia. Czy powinna przyciemnić włosy?

Małgorzata Rozenek-Majdan od bardzo dawna jest blondynką i w takim kolorze włosów zdecydowanie jest jej do twarzy. Przez lata miała długie pasma, ale później zdecydowała się je nieco skrócić. Niedawno znów zaskoczyła, bo na fotkach, które ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych, jej pasma wyglądają na krótsze i ciemniejsze niż jeszcze do niedawna. 

"Zawsze myślałam ,że do Pani pasuje tylko blond, ale w tych ciemnych włosach jak pięknie Pani wygląda wow", "Ciemny kolor włosów? Też ładnie"- pisali zachwyceni fani "Perfekcyjnej Pani domu" pod jej nowymi zdjęciami na Instagramie, komplementując jej nowy wizerunek. 

Reklama

Jak widać, kobieta zmienną jest. Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan zdecyduje się jeszcze bardziej przyciemnić swoje włosy, a może nawet zostanie brunetką? 

Spójrzcie, jak wygląda na najnowszych zdjęciach! 

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan zainteresowali się jednak nie tylko jej fryzurą, ale też... rozmiarem ubrań. Popularna prezenterka bardzo szybko schudła po porodzie, czego nie sposób jest nie zauważyć, patrząc na jej sylwetkę. 

Piękna kurtka, w której zapozowała do zdjęcia, tak spodobała się jej fankom, że jedna z nich zdecydowała się o nią zapytać. 

"Pani Małgosiu czy rozmiar tej kurteczki co ma pani na sobie to S?" - zadała pytanie w komentarzu, a żona Radosława Majdana odpowiedziała jej twierdząco. 

"Tak ja mam rozmiar S" - rozwiała wszystkie wątpliwości "Perfekcyjna pani domu". 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy | fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy