Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa trudne chwile. Chodzi o jej synka

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami wiadomością o tym, że jej najmłodszy synek ząbkuje i nie jest to dla jej rodziny łatwy czas. Z pewnością każda mama wie, że tego wydarzenia nie da się przewidzieć, a synek "Perfekcyjnej pani domu" zaczął ząbkować podczas rodzinnego wyjazdu. Spójrzcie tylko, jaki wpis opublikowała żona Radosława Majdana!

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo kocha swoje dzieci. W tym roku ona i Radosław Majdan zostali rodzicami maleńkiego Henryka, który jest teraz ich oczkiem w głowie. Para często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z synkiem. 

Niedawno Małgorzata-Rozenek Majdan razem z rodziną spędzała czas niedaleko Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Okazało się jednak, że nie dane im było wypocząć, bo maleństwo zaczęło ząbkować. Emocjonalnym wpisem na ten temat "Perfekcyjna pani domu" podzieliła się z fanami na swoim instagramowym profilu. 

Fanki natychmiast zaczęły jej współczuć w komentarzach, bo każda mama dobrze wie, że dla ich dzieci ten czas nie jest niczym przyjemnym. Co takiego dokładnie napisała Małgorzata Rozenek-Majdan w opisie pod nową fotografią? 

Reklama

"Ząbkowanie nie jest przyjemne, ale w ramionach Mamy staje się znośne. Prawie nic nie spaliśmy tej nocy. Henio ma żal do losu i świata za te ząbki, i tylko Mama może ten żal ukoić, chociaż starsi bracia, też dają radę. Mądrzy ludzie mówią, że do wychowania jednego dziecka potrzeba całej wioski. Po dzisiejszej nocy podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami, ale i tak nie oddałabym z tego nawet jednej sekundy" - napisała pod opublikowanym przez siebie zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan, wyznając, że Henryk ząbkuje i nie jest to dla nich łatwy czas. 

Fani "Perfekcyjnej pani domu" również podzielili się z nią w komentarzach swoimi rodzicielskimi doświadczeniami, a przy okazji nie zabrakło też komplementów dla synka Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

"Boże, jaki on jest piękny Pani Małgosiu", "Co za śliczny chłopczyk" - pisali zachwycając się uroczym bobasem. 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy