Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w damskim garniturze

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się instagramowym fanom najnowszą stylizacją. Celebrytka pozuje do zdjęć w damskim garniturze. Niestety, nie wygląda na fotkach zbyt korzystnie. Co poszło nie tak?

Małgorzata Rozenek-Majdan to naczelna polska celebrytka. Na Instagramie zebrała ponad milion obserwatorów, którzy z radością komentują jej posty. Rozenek regularnie dokumentuje swoje prywatne życie za pomocą zdjęć i krótkich filmów.

Małgorzata kilka miesięcy temu została po raz trzeci mamą. Gwiazda przyznała, że sporo przytyła po ostatniej ciąży, dlatego tuż po narodzinach synka Henryka postanowiła wrócić do treningów i specjalnej diety.

Swoimi wysiłkami w dążeniu do wymarzonej figury chętnie dzieli się na instagramowym profilu. Rozpoczęła nawet szeroko zakrojoną akcję "Rozenek Cudnie Chudnie", która ma zainspirować Polki do zrzucania zbędnych kilogramów.

Reklama

Ostatnio celebrytka pochwaliła się serią zdjęć, na których zapozowała w pastelowo żółtym, damskim garniturze, krótkich spodenkach i białych mokasynach. Jedno ze zdjęć wzbudziło podejrzliwość fanów.

"Dziwnie wygląda ostatnia fotka- łydki...", "Ups, coś za mocno nogi ktoś wyciągnął na Photoshopie i wyszły dwa cienkie patyki. Czy warto się tak przerabiać?" - pisali w komentarzach.

Myślicie, że Małgorzata korzysta z programów do graficznej obróbki zdjęć?

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy