Reklama

Mari Llewellyn. Spektakularna metamorfoza influencerki inspiruje!

Mari Llewellyn to jasnowłosa piękność, której profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,5 miliona użytkowników, a ta liczba wciąż rośnie. Czemu piękna influencerka zawdzięcza aż taką popularność? Młoda kobieta przeszła spektakularną metamorfozę!

Instagramowy profil pięknej Mari Llewellyn na pierwszy rzut oka niewiele różni się od innych kont znanych influencerek, jednak wystarczy nieco dokładniej przejrzeć jej zdjęcia, aby zrozumieć, na czym właściwie polega fenomen atrakcyjnej blondynki. 

Dlaczego aż 1,5 miliona osób codziennie śledzi jej poczynania w sieci? Dziś Mari Llewellyn zachwyca idealną sylwetką, ponieważ regularnie ćwiczy i prowadzi zdrowy tryb życia, jednak nie zawsze tak było. 

Jeszcze kilka lat temu młoda kobieta ważyła około 40 kilogramów więcej, ale w pewnym momencie coś w niej pękło i postanowiła odmienić swoje życie. Dzięki temu teraz nie tylko dużo lepiej wygląda, ale też czuje się jak zupełnie inna osoba. 

Reklama

W końcu nie od dziś wiadomo, że zewnętrzna zmiana to jedynie początek, bo najważniejsze jest to, jak sami czujemy się ze własnym ciele. 

Mari Llewellyn na swoim przykładzie stara się motywować swoich fanów do aktywności fizycznej, bo uważa, że odkąd pokochała fitness, znacznie poprawiła się jakość jej życia. 

Trzeba przyznać, że przemiana influencnerki robi ogromne wrażenie!

Czytaj również: 

Aleksandra Domańska będzie mamą? 

Oscary 2021. Jak będzie wyglądać tegoroczna gala? 

Zofia Zborowska. Waga o niczym nie świadczy! 

Dorota Gardias pokazała zgrabne nogi! 

Oscary 2021. Jak będzie wyglądać tegoroczna gala? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: influencerka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama