Reklama

Maria Dębska w minimalistycznej stylizacji. Postawiła na biel i czerń

O Marii Dębskiej ostatnio jest głośno z powodu jej domniemanego związku z Dawidem Podsiadło. Ostatnio aktorka wybrała się na premierę filmu "Doppelganger. Sobowtór". Postawiła na minimalistyczną stylizację w klasycznych kolorach. Zobacz, jak prezentowała się gwiazda.

27 września odbyła się premiera filmu w reżyserii Jana Holoubka "Doppelganger. Sobowtór". To thriller psychologiczny opowiadający o agencie służb specjalnych, który przejmuje tożsamość innego mężczyzny. Główną rolę odgrywa Jakub Gierszał.

Minimalistyczna stylizacja Marii Dębskiej

Na premierze pojawiło się sporo polskich gwiazd, w tym również Maria Dębska. Aktorka często bywa chwalona za swoje stylizacje, w których zachowuje prostotę i minimalizm. Tak też było i tym razem.

Czytaj także: Złoto, a skromnie. Maria Dębska zadała szyku na pokazie mody

Reklama

Gwiazda postawiła na klasyczne kolory - założyła krótki, biały T-shirt i luźne, czarne spodnie typu culotte. Do tego Dębska dobrała małą torebkę na ramię, sandałki na obcasie, wiszące kolczyki i złoty naszyjnik. 

Stylizację uzupełniał swobodny kok związany na czubku głowy, subtelny makijaż oraz czerwony manicure.

Maria Dębska - życie zawodowe i prywatne

Maria Dębska ma 32 lata i pochodzi z Warszawy. Jest córką znanej reżyserki Kingi Dębskiej. Występowała m.in. w serialach "Barwy szczęścia", "W rytmie serca" czy "Wojenne dziewczyny". Zagrała również Kalinę Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks" - za tę rolę dostała nagrodę na festiwalu w Gdyni.

Prywatnie jej mężem przez dwa lata był aktor Marcin Bosak. Para jednak rozstała się i rozwiodła w zeszłym roku. Obecnie w mediach jest głośno o związku Dębskiej z popularnym wokalistą Dawidem Podsiadło, jednak para nie potwierdziła tego na razie oficjalnie.

Zobacz również: Plotki o związku z Podsiadło, a teraz takie wieści. "Publicznie wyznaję..."

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy