Reklama

Reklama

Maria Dowbor-Baczyńska. Czym zajmuje się córka Katarzyny Dowbor?

Nie wszyscy fani Katarzyny Dowbor wiedzą o tym, że, oprócz syna Macieja Dowbora, dziennikarka ma jeszcze jedno dziecko - córkę Marysię, która jest owocem jej związku z Jerzym Baczyńskim. Czym zajmuje się w życiu Maria Dowbor-Baczyńska?

62-letnia Katarzyna Dowbor ma za sobą trzy małżeństwa i nieformalny związek z kolegą "po fachu", Jerzym Baczyńskim, którego owocem jest córka, Maria Dowbor-Baczyńska

Młodsze dziecko dziennikarki ma już 22 lata i stopniowo realizuje swoje życiowe plany. 

Czym zajmuje się Marysia i czy zamierza pójść w zawodowe ślady swoich rodziców? 

Maria Dowbor-Baczyńska. Jakie plany na życie ma córka Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego?

Córka Katarzyny Dowbor jest piękną dorosłą kobietą. Maria Dowbor-Baczyńska ma obecnie 22 lata i podczas pandemii zdecydowała o powrocie z Wielkiej Brytanii, gdzie wcześniej studiowała psychologię i filozofię na Uniwersytecie Duhram, do Polski. Początkowo uczyła się zdalnie na brytyjskiej uczelni, jednak ostatecznie poinformowała rodziców o tym, że rozpoczyna nowy kierunek studiów -  socjologię i antropologię z elementami politologii. 

Reklama

Jak zdradziła, Katarzyna Dowbor w jednym z wywiadów, jej córka odziedziczyła po ojcu talent do pisania i świetnie odnajduje się w reportażu, a jej wzorem jest Oriana Fallaci. 

Jeśli wierzyć informacjom podanym niedawno przez "Na żywo", Maria Dowbor-Baczyńska po powrocie do kraju nad Wisłą postanowiła zamieszkać na warszawskim Mokotowie, gdzie jak zdradziła jej mama, ma własne mieszkanie, jednak prawdopodobnie nie sama, a z partnerem o imieniu Krystian.

Maria Dowbor-Baczyńska i Katarzyna Dowbor. Jakie mają relacje?

Można odnieść wrażenie, że obecnie, córka Katarzyny Dowbor pozostaje jeszcze trochę w cieniu przyrodniego brata, Macieja Dowbora i stara się nie wyhylać, jednak ostatnio jej mama coraz chętniej publikuje w sieci wspólne zdjęcia z młodszym dzieckiem. 

Widać, że obie panie są ze sobą zżyte, a wspólna pasja na pewno dodatkowo tylko je zbliża. 

Jeśli Maria Dowbor-Baczyńska rzeczywiście postanowi związać swoje życie z mediami, będzie musiała liczyć się z tym, że dziennikarze zaczną interesować się jej życiem. 

Czytaj również: 

Małgorzata Socha "buszuje w zbożu"

Najlepsze dodatki do herbaty

Adele miała problem z alkoholem? 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | Maria Dowbor-Baczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy