Reklama

Reklama

Mariola Bojarska-Ferenc zachęca do treningów

Mariola Bojarska-Ferenc postanowiła znów zagrzewać Polaków do treningów, choć tym razem – w związku z koronawirusem, raczej w domowym zaciszu. Gwiazda pokazała, że wciąż jest w świetnej formie!

Mariola Bojarska-Ferenc to jedna z pierwszych trenerek fitness w Polsce. Zanim jeszcze Polska usłyszała o Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej, to ona mobilizowała rodaków do ćwiczeń i zmiany złych przyzwyczajeń.

Mimo, że nie jest już tak aktywna w branży, to jednak wciąż podkreśla znaczenie sportu w codziennym życiu. Wspiera także młodsze po fachu koleżanki. Szczególną sympatią darzy Annę Lewandowską, o której często wypowiada się w mediach, chwaląc jej osiągnięcia i wiedzę na temat diet.

Sama także stara się dokształcać swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Ostatnio dodała na swoim profilu zdjęcie z wakacji, na którym pokazuje, w jaki sposób trenuje.

Reklama

Proste ćwiczenie zadedykowała szczególnie tym osobom, które ze względu na pandemię koronawirusa muszą zostać w domu i nie mogą udać się na siłownię. Na fotce 59-letnia trenerka zapozowała w stroju kąpielowym, a tym samym udowodniła, że jest w świetnej formie mimo wieku.

"Oby tak można było znów...na wakacjach. A tymczasem trenujemy w domu, wzmacniajmy swój organizm na wszelkie sposoby" - napisała.

Zobaczcie, w jaki sposób ćwiczy Mariola Bojarska-Ferenc!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariola Bojarska-Ferenc | ćwiczenia w domu | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy