Reklama

Martyna Wojciechowska na gorącym zdjęciu z przesłaniem do kobiet

Martyna Wojciechowska opublikowała niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie z odważnej sesji zdjęciowej. W opisie pod nim zaapelowała do kobiet, aby znały swoją wartość i pamiętały o tym, że są wystarczające. Co dokładnie napisała popularna dziennikarka?

Martyna Wojciechowska stawia raczej na skromne stylizacje. Podróżniczka nie odsłania ciała zbyt często, dlatego jej sesja dla magazynu "Viva" zaskoczyła fanów. 

Dziennikarka podzieliła się jej efektami w mediach społecznościowych, gdzie zamieściła jedną z fotografii. Atrakcyjna blondynka zapozowała do niej w śmiałym stroju. 

Biało-czarna fotka zachwyciła fanów, którzy zazwyczaj nie mają okazji do tego, aby zobaczyć swoją idolkę ubraną jedynie w ciemne spodnie i kurtkę.

Martyna Wojciechowska, która raczej stroni od eksponowania biustu, tym razem zrobiła wyjątek. Trzeba przyznać, że ma rewelacyjną figurę. 

Spójrzcie tylko! 

Reklama

Chociaż fani nie stronili komplementów w komentarzach, nie dotyczyły one jedynie rewelacyjnego wyglądu Martyny Wojciechowskiej, ale również tego, co napisała ona w opisie pod dodaną przez siebie fotografią. 

"Dziewczyno, Kobieto, która to czytasz: Pamiętaj, że JESTEŚ WYSTARCZAJĄCA! Jesteś wystarczająco piękna, mądra, zdolna, zabawna. A przede wszystkim jesteś wystarczająco świadoma żeby podejmować decyzje, które Ciebie dotyczą!" - napisała Martyna Wojciechowska, odnosząc się do akcji zainicjowanej przez Fundację UNAWEZA. 

Dziennikarka zachęciła też swoich followersów do tego, aby wspierali się w tym trudnym czasie i byli dla siebie życzliwi. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy