Reklama

Reklama

Meghan i Harry na świątecznej kartce. Pokazali Archiego!

W tym roku książęca para zamiast tradycyjnej kartki świątecznej zdecydowała się wysłać jej elektroniczną wersję. Fotografia, na której widać całą rodzinę wraz z małym Archiem, robi furorę w sieci.

Tegoroczne święta księżna Meghan wraz z księciem Harrym spędzą z dala od pozostałych członków rodziny królewskiej. Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się uciec od medialnego szumu, który towarzyszy im w Wielkiej Brytanii od czasu ich ślubu. Księżna źle radzi sobie z niesprawiedliwą jej zdaniem krytyką, a Harry medialną nagonkę na swoją żonę porównuje do tej, z którą przed laty zmagała się jego matka. 

Gdzie zatem spędzą święta? Początkowo mówiło się o Stanach Zjednoczonych. Podobno mieli tam spędzić ostatnie dni grudnia wraz z matka Meghan. Te przypuszczenia jednak się nie sprawdziły. Meghan, Harry i mały Archie tegoroczne Boże Narodzenie spędzą w Kanadzie. Oboje czują się związani z tym miejscem. Meghan mieszkała tam przez kilka lat, a Harry jest tam częstym gościem. Dla księcia to będą pierwsze święta spędzone z dala od swojej rodziny. 

Reklama

Jeśli chodzi o łamanie tradycji, para książęca ma już w tym doświadczenie. Niekonwencjonalne podejście widać nawet w rodzaju kartki świątecznej, jaką w tym roku wysłali do rodziny, przyjaciół i zaprzyjaźnionych organizacji charytatywnych. Zamiast tradycyjnej pocztówki postawili na jej elektroniczną wersję. Gwiazdą zdjęcia jest mały Archie, fotografia podbija już sieć. 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy