Reklama

Reklama

Meghan Markle nie planuje mieć więcej dzieci? Oto jaką jest matką!

Czy Meghan Markle i książę Harry nie planują mieć już więcej dzieci? Zanim córeczka pary przyszła na świat, specjalistka od mowy ciała przeanalizowała zachowanie małżonki księcia. Do jakich wniosków doszła?

39-letnia Meghan Markle oraz 36-letni książę Harry są małżeństwem od 2018 roku i, pomimo stosunkowo krótkiego czasu, doczekali się już dwójki dzieci. 

Owocem ich miłości są dwuletni Archie Mountbatten-Windsor i Lilibet Mountbatten-Windsor, która przyszła na świat 4 czerwca bieżącego roku.

Jaką matką jest Meghan Markle?

Jakiś czas temu, kiedy córeczki pary nie było jeszcze na świecie, ekspertka od mowy ciała wypowiedziała się w mediach na temat tego, jaką jej zdaniem matką jest Meghan Markle, oceniając jedynie na podstawie tego, w jaki sposób gestykuluje i porusza się żona księcia Harry'ego

Reklama

Judi James w rozmowie z Femail wyznała, że w jej opinii zachowanie Meghan w stosunku do Archiego, a więc m.in. to, w jaki sposób patrzy na swoje dziecko i dotyka jego dłoni, świadczy o tym, że księżna Sussexu ma "opiekuńczą naturę" i zależy jej przede wszystkim na dobru dziecka i chce zapewnić maleństwu poczucie bezpieczeństwa, podobnie jak większość kochających matek. 

Meghan i Harry. Dwoje dzieci im wystarczy?

W 2019 roku książę Harry i jego małżonka Meghan Markle zdradzili, że nie planują mieć więcej niż dwóch potomków, a powodem miała być troska o planetę Ziemię. 

Teraz kiedy niewiele ponad miesiąc temu na świat przyszła córeczka pary, Sussexowie mają już córeczkę i synka, a więc osiągnęli swój cel i wygląda na to, że wciąż podtrzymują swoje założenia odnośnie wielkości rodziny.

Ich niecodzienną deklarację nagrodziło Population Matters, która uważa, że istotne jest to, aby zachować "zrównoważoną populację" w trosce o klimat oraz dostępne na świecie zasoby.

Rzecznik organizacji miał powiedzieć, że Meghan i Harry są, mogą stanowić wzór, ponieważ w ten sposób wpływają na to, że ich dzieci będą miały zapewnioną lepszą przyszłość.

Czytaj również: 

Klaudia Halejcio chwali się nowym domem! 

Gwiazda "Warsaw Shore" o przemocy

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy