Reklama

Reklama

Melania Trump odpycha czułości męża

Melania i Donald Trump przechodzą ostatnio przez trudne chwile w małżeństwie. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych nie kryje już tego, że ich stosunki zdecydowanie się ochłodziły.

Melania Trump to słoweńsko-amerykańska modelka. Pierwszy poważny kontakt podpisała z agencją w Mediolanie. Trafiła na okładki najważniejszych pism modowych, takich jak "Vogue", "Harper’s Bazaar", czy "New Yourk Magazine".

Jest także małżonką 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i pierwszą damą. Melania poznała męża we wrześniu 1998 r. podczas imprezy Fashion Week, która odbywała się w klubie Kit Kat Club, położonym przy Times Square w Nowym Jorku.

Odkąd Donald Trump piastuje stanowisko prezydenta USA jego życie prywatne jest bacznie obserwowane i opisywane na łamach prasy. Według ostatnich doniesień zagranicznych mediów w małżeństwie pary prezydenckiej nie dzieje się najlepiej.

Reklama

Trumpowie pojawili się na poniedziałkowym meczu futbolu w Nowym Orleanie. Tuż przed odśpiewaniem hymnu para wkroczyła na murawę, a prezydent złapał żoną za rękę. Melania nie wyglądała na zadowoloną i szybko uwolniła się z uścisku małżonka.

Zobaczcie koniecznie nagranie!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Melania Trump | Donald Trump | para prezydencka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy