Reklama

Melania Trump. Styl wypracowywała latami

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych przeszła długą drogę, ale metamorfoza stylu jest zauważalna. Kiczowate stylizacje zamieniła na dobrze skrojone kreacje. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia sprzed lat. Czy to naprawdę Melania Trump?

Choć przez lata pracowała w świecie mody długo zwlekała z wypracowaniem własnego stylu. Wbrew pozorom modelki mają utrudnione zadanie, bo liczba bodźców, z jakim mają do czynienia na co dzień, powoduje pewne rozproszenie. Co innego w świecie dyplomacji. Tu kierunek jest jeden, a ramy są sztywno określone.

Proszę, czytaj dalej.

Obecnie stylizacje pierwszej damy Stanów Zjednoczonych brane są za wzór, choć początki nie były łatwe. Głosy krytyków nie milkły, kiedy do Białego Domu wprowadziła się europejska modelka.

Reklama

Skąpe sukienki, błyskotki, futra  i dekolty musiały ustąpić miejsca wysmakowanym stylizacjom.

Okiełznanie garderoby nie było łatwe, a ze względu na poglądy polityczne Donalda Trumpa projektanci nie ustawiali się w kolejce do Białego Domu. 

Obecny styl Melania Trump zawdzięcza dwóm osobom. Ralph Lauren i Karl Lagerfeld. To oni pomogli stworzyć szablon obecnego stylu pierwszej damy USA.

Patrząc na zdjęcia sprzed lat, można być zaskoczonym, że to ta sama kobieta. 

Zobacz także: 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy