Reklama

Reklama

Melania Trump w ogniu krytyki. Co zrobiła?

Melania Trump wywołała burzę, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie odmienionego Ogrodu Różanego w Białym Domu. Chociaż większość komentarzy była pozytywna, znaleźli się również tacy, którym nie spodobały się zmiany. Co takiego zrobiła Pierwsza Dama Ameryki?

Melania Trump nie jest pierwszą damą, która stanowiłaby jedynie piękne tło dla swojego znanego męża. Żona Donalda Trumpa zawsze stoi u jego boku, ale stara się podejmować różne inicjatywy.  

Efektami jednej z nich pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Twitterze i Instagramie opublikowała zdjęcia odmienionego Ogrodu Różanego w Białym Domu. 

Jako honorowa przewodnicząca Komitetu Ochrony Białego Domu była gospodarzem jego oficjalnego ponownego otwarcia. Melania Trump podziękowała wszystkim za ich pracę, dzięki której ogród został odnowiony i odzyskał swój dawny blask. 

Reklama

Chociaż większości Amerykanów spodobał się efekt gruntownej metamorfozy Ogrodu Różanego, znaleźli się również krytykanci. Wielu fanom Melanii Trump nie spodobało się to, że zleciła ona wycięcie czereśni, które w 1962 roku zasadziła Jacqueline Kennedy. 

Ich zdaniem, ogród stracił urok. Byli i tacy, którzy w komentarzach stwierdzili nawet, że teraz to miejsce bardziej przypomina... cmentarz, niż Ogród Różany. 

Naszym zdaniem, nie jest aż tak źle! A wy, co myślicie? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Melania Trump | Biały Dom | pierwsza dama USA | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy