Reklama

Monika Miller nową twarzą Polsat Cafe

Monika Miller wciąż spełnia się w modelingu, ale po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" celebrytka postanowiła spróbować swoich sił w show-biznesie. Zmiany w życiu zaczęła od swojego wyglądu. Postanowiła popracować nad i tak kobiecą figurą. Jak wygląda po kilku miesiącach?

Operacja pomniejszenia biustu była pierwszym krokiem (zredukowała rozmiar miseczki z F do C). Dla Moniki Miller nie był to temat tabu, chętnie opowiadała o tym w wywiadach. Kiedy tylko stan zdrowia jej na to pozwolił, zaczęła regularnie ćwiczyć. Dieta? Cóż, ukochana pizza poszła w odstawkę, a na talerzu pojawiły się warzywa, od których modelka stroniła do tej pory. 

Okazuje się, że ciężka praca nad ciałem przyniosła efekty, a z branży zaczęły spływać propozycje. 

Jedną z nich był udział w dziewiątym sezonie serialu "Gliniarze", który jest emitowany w telewizji Polsat. 

Reklama

Dziadek pani Moniki przyznał w mediach społecznościowych, że ogląda ten serial i kibicuje wnuczce.


Jednak to nie jedyna produkcja, w której zobaczymy byłą uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami". Okazuje się, że pani Monika ma szanse zostać nową twarzą Polsat Cafe. Przed nami premierowe odcinki nowego programu, który pani Monika już zapowiedziała na swoim profilu na Instagramie. 


"Mordkiiii to już oficjalne! Po tak długim czasie mogę wam się w końcu pochwalić, z jakimi cudownymi osóbkami przyszło mi pracować nad nowym programem @polsatcafeofficial pdt. BEAUTY EXPRESS. To chyba jeden z najbardziej pozytywnych i kolorowych programów, jakie powstały w ostatnim czasie Jaram się bardzo, mam nadzieje,że wam także się spodoba"- wyznała Miller. 

Zobacz także: 

***PROŚBA O POMOC***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Cafe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy