Reklama

Monika Mrozowska pokazała córkę. Ale wyrosła!

Monika Mrozowska opublikowała niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego zapozowała razem ze swoją siedemnastoletnią córką. Zachwyceni fani popularnej aktorki porównali Karolinę do Lany Del Rey. Wy też dostrzegacie podobieństwo?

O tym, że 40-letnia Monika Mrozowska spodziewa się dziecka, wiadomo już od kilku miesięcy. Nie wszyscy wiedzą jednak, że aktorka ma już troje dzieci, a jedna z jej córek za niedługo będzie dorosła. Karolina Szaciłłoma siedemnaście lat i jest bardzo podobna do swojej mamy, z którą ma świetny kontakt. 

Niedawno gwiazda "Rodziny Zastępczej" spędziła ze swoim najstarszym dzieckiem weekend nad jeziorem. Później postanowiła podzielić się z fanami uroczym zdjęciem, do którego zapozowała wraz z Karoliną na tle pięknego krajobrazu. 

Gwiazda postanowiła opowiedzieć swoim followersom, jak minął im wspólny czas. Okazało się, że kobiety mogą ze sobą o wszystkim porozmawiać, a podczas wypoczynku nie omijały ważnych tematów. 

Co takiego napisała Monika Mrozowska? Zobaczcie sami! 

Reklama

"Wierzyć mi się nie chce, że ta „dorosła” dziewczyna, to moja córka... W dodatku ta dziewczyna okazała się super „prawą ręką” podczas gotowania. Jestem dumna, jak nie wiem co. A w drodze powrotnej przez trzy godziny mogłyśmy sobie dyskutować na rozmaite tematy, śmiać się i żartować, ale również... komentować nawet te wydarzenia, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku dni..." - napisała pod opublikowanym przez siebie zdjęciem Monika Mrozowska. 

Pod postem aktorki szybko zaczęły pojawiać się pozytywne komentarze. Fani nie kryli zachwytu córką gwiazdy, która z wyglądu jest do niej bardzo podobna. 

"Jaka Ona piękna", 'Wygląda jak Lana Del Rey" - pisali, nie szczędząc jej komplementów. 

Czy wam też córka Moniki Mrozowskiej przypomina popularną piosenkarkę? 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy