Reklama

Najpiękniejsza dziewczynka świata

Jej uroda porównywana jest do porcelanowej lalki. Gęste długie włosy i duże wyraziste niebieskie oczy przykuwają uwagę. Specjaliści z branży modowej i reklamowej ustawiają się w kolejce, aby podpisać kontrakt urocza Rosjanką.

Ma zaledwie siedem lat, a już została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczyną świata. W mediach społecznościowych skupia wokół siebie miliony fanów. 

Profil na Instagramie prowadzi dumna mama, ale czasem zdarza się jej czytać dosadne komentarze. Wiele osób krytykuje ten sposób wychowania dziecka. Jednak Rosjanki nie przejmują się krytyką i podpisują kolejne kontrakty i profesjonalnie  podchodzą do modelingu. 

Anastasia Knyazeva do tej pory miała okazję pracować przy sesjach fotograficznych, być na okładkach światowych magazynów, i promować swoją twarzą marki odzieżowe. 

Reklama

To zaledwie początek jej kariery. Jej zdjęcia na Instagramie pojawiły się trzy lata temu, a sukces zaskoczył mamę i córkę. Obecnie Anastazja jest pod opieką agencji Kids Management, która skupia młode modelki. Jako najpiękniejsza dziewczyna świata na brak ofert nie będzie narzekać. 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy