Reklama

Reklama

Natalia Siwiec kusi w bikini

Natalia Siwiec pojechała z bliskimi na wakacje do egzotycznego kraju. Gorącymi zdjęciami z podróży podzieliła się z fanami na Instagramie.

Natalia Siwiec to 36-letnia celebrytka, która stała się bardzo znana, kiedy osiem lat temu ogłoszono ją "Miss Euro 2012". 

Od tamtego momentu atrakcyjna brunetka na brak zainteresowania że strony mediów nie może narzekać. 

Ona sama regularnie zresztą dba o to, aby o niej nie zapomniano, publikując w mediach społecznościowych swoje zdjęcia w odważnych stylizacjach.

Niedawno na instagramowym profilu Natalii Siwiec pojawiło się kilka nowych postów z egzotycznych wakacji, które atrakcyjna brunetka spędziła z rodziną w gorącym Meksyku. 

Reklama

Zobaczcie tylko! 

Na opublikowanych przez siebie zdjęciach Natalia Siwiec pozowała w naprawdę skąpym kostiumie, którzy leżał na niej fenomenalnie. 

Patrząc na jej zgrabne ciało aż trudno uwierzyć, że celebrytka jest już mamą. Brzuch Natalii Siwiec jest idealnie płaski. 

Uwagę fanek Natalii Siwiec zwróciła jednak nie tylko jej figurą. Do gustu przypadła im też narzuta, która "była miss" miała na sobie podczas sesji.

Ostatnio Natalia Siwiec nie ubiera się już tak odważnie jak kiedyś. Coraz częściej stawia na stylizacje, które więcej skrywają, niż odkrywają. Tym razem było jednak inaczej.

Nie powinno to jednak nikogo dziwić. W końcu Natalia Siwiec była na wakacjach.
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | gwiazdy | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy