Reklama

Nie żyje gwiazdor produkcji Disneya

O śmierci zaledwie 24-letniego aktora poinformowało meksykańskie stowarzyszenie. Nie podano przyczyny zgonu.

Nie żyje Sebastian Athie

Sebastian Athie był aktorem znanym głównie z produkcji Disneya. O jego śmierci poinformowało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku.

"Z głębokim żalem zawiadamiamy w imieniu stowarzyszenia o śmierci Sebastiana Athie. Miał tylko 24 lata. Składamy najszczersze kondolencje dla jego rodziny oraz przyjaciół"- przekazało meksykańskie stowarzyszenie.

Przyczyna śmierci aktora produkcji Disneya nie jest znana. Młody gwiazdor wkrótce obchodziłby 25. urodziny.

Kim był Sebastian Athie?

Sebastian Athie urodził się 26 lipca 1995 roku w Santiago de Queretaro w Meksyku, później mieszkał w Buenos Aires w Argentynie. Popularność w branży aktorskiej przyniosła mu rola młodego piłkarza Lorenzo Guevary w serialu "Jedenastka". W disneyowskiej produkcji występował w latach 2017-2019. Athie zajmował się również śpiewaniem. 

Reklama

Z innymi aktorami z "Jedenastki" nagrał promujące serial Disneya piosenki "Juega con el corazon" i "Atrapame si puedes". Z aktorem Javierem Eloyem Bonnano nagrał też singiel "Hasta Que Vuelvas". 

Za swoją rolę w "Jedenastce" w 2018 roku był nominowany do nagrody Kids’ Choice Awards. Zmarł 4 lipca 2020 roku w Buenos Aires.

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

Zobacz także:

Styl.pl/RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy