Reklama

Reklama

Od nieśmiałej dziewczyny do ikony. Tak zmienił się styl Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek jest dziś określana mianem „ikony stylu”. Kobiety często inspirują się jej stylizacyjnymi wyborami, a aktorka z chęcią eksperymentuje, stawiając niejednokrotnie na mocne kolory i fantazyjne dodatki. Nie zawsze tak jednak było. Styl Katarzyny Cichopek mocno ewoluował na przestrzeni lat.

Katarzyna Cichopek zyskała szeroką rozpoznawalność za sprawą serialu "M jak miłość", w którym od przeszło 20 lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Aktorka dołączyła do obsady w 2000 roku. Popularność Katarzyny Cichopek umocnił występ w programie "Taniec z gwiazdami" w 2005 roku. Aktorka w parze z Marcinem Hakielem zwyciężyła drugą edycję show.

Od tego czasu gwiazda mocno się zmieniła. Ewoluował również jej styl.

Zobacz również: Królowa Letycja: nowoczesna monarchini i ikona stylu

Reklama

Katarzyna Cichopek: od nieśmiałej dziewczyny do ikony stylu

Katarzyna Cichopek w przeszłości niejednokrotnie mierzyła się z krytyką pod swoim adresem. Z czasem odnalazła jednak swój własny styl, mocno dopracowując wizerunek. Dziś jej wyborami inspirują się tysiące Polek.

O Katarzynie Cichopek zrobiło się głośno, gdy miała zaledwie 18 lat. Wówczas aspirująca aktorka stawiała na niezwykle skromne, stonowane stylizacje.

Jej elementem rozpoznawczym była burza czarnych loków. Co więcej, gwiazda rezygnowała z makijażu, stawiając na naturalność.

Wraz z wygraną w programie "Taniec z gwiazdami" Katarzyna Cichopek, niesiona falą popularności, postanowiła lekko zmienić swój styl. Zapuściła włosy, często je prostując.

Co więcej, występy na parkiecie wpłynęły na zmianę sylwetki aktorki, która zrzuciła wówczas kilka kilogramów. Wkrótce bardziej wyrazisty stał się również jej makijaż. W 2006 roku w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi 2005 Katarzyna Cichopek okrzyknięta została "najpiękniejszą Polką".

W przeszłości nie wszystkie modowe wybory Katarzyny Cichopek były jednak trafne. Niektóre stylizacje nie tylko optycznie dodawały gwieździe kilogramów, ale również skracały nogi.

Katarzyna Cichopek stawiała głównie na stonowane kolory. Jej stylizacje często utrzymane były w ciemnych odcieniach. Kiedy w 2009 roku aktorka została po raz pierwszy mamą, jej szafę wypełniły jeansy i tuniki. Podczas ważniejszych wydarzeń gwiazda decydowała się na luźne sukienki. Niektórzy zarzucali wtedy aktorce, że jej styl stał się "babciny" i bez wyrazu.

Modowym wyborom aktorki często brakowało pazura i charakterystycznego elementu, który byłby w stanie przełamać całość.

Wkrótce jednak nastąpił prawdziwy przełom.

Zobacz również: Elegancja i dostojność. Agata Duda spotkała się z Ołeną Zełenską

Intensywne kolory i fantazyjne dodatki. Katarzyna Cichopek lubi inspirować

Obecnie Katarzyna Cichopek chętnie eksperymentuje z kolorami i fantazyjnymi dodatkami. W jej szafie znajdują się zarówno koszule czy eleganckie spodnie, jak i kobiece sukienki czy sportowe buty. Styl Katarzyny Cichopek urzeka kolorami, będąc jednocześnie naturalnym, swobodnym i nieprzesadzonym.

Aktorka chętnie sięga po ubrania z sieciówek, dzięki czemu jej stylizacje mogą być inspiracją dla każdej z nas. Katarzyna Cichopek z uwagą śledzi to, co w modzie piszczy. Kiedy w tym sezonie do łask wróciły jeansy wide-leg, aktorka szybko je pokochała.

Swoje stylizacje gwiazda chętnie uzupełnia stylowymi dodatkami - wielkimi okularami czy dopasowanymi kolorystycznie torebkami. Jest stylowo, oryginalnie i z klasą.

Obecnie gwiazda z chęcią podkreśla zgrabną figurę, robiąc to w sposób przemyślany, a jej kreacje raz za razem podbijają serca Polek.

Zobacz również: Katie Holmes inspiruje. To stylizacja idealna na jesienny sezon

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy