Reklama

Reklama

Odważna stylizacja Emily Ratajkowski

Jedna z najbardziej znanych modelek na świecie, Emily Ratajkowski słynie ze swoich odważnych, skąpych stylizacji. Ostatnio, po zaledwie trzech miesiącach od porodu zachwyciła swoją jak zwykle odważną stylizacją.

Emily Ratajkowski swoją przygodę, a później wielką karierę modelingową zaczęła bardzo wcześnie. Już w wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelingową Ford Models. O modelce zaczęło być naprawdę głośno, gdy w 2014 roku wystąpiła półnaga w teledysku Robina Thicke’ego, T.I. i Pharrella "Blurred Lines". Od tego czasu jej popularność nieustannie rośnie, co z pewnością jest też wynikiem ogromnej ilości roznegliżowanych zdjęć gwiazdy, które sama chętnie wstawia do swoich mediów społecznościowych. Na Instagramie ma prawie 28 mln obserwatorów. 

Reklama

Emily Ratajkowski - nagość a ciąża

Piękna modelka niespełna trzy miesiące temu została mamą. Ze swoim mężdem, Sebastianem Bear-McClardem są szczęśliwymi rodzicami synka, któremu nadali imię Sylvester Apollo. W trakcie ciąży, którą seksbomba ujawniła w październiku ubiegłego roku, dalej wstawiała bardzo odważne, roznegliżowane zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. 

Po urodzeniu syna w dalszym ciągu wśród kontentu dostarczanego przez gwiazdę nie brakuje odważnych zdjęć i negliżu. Ostatnio pojawiła się na salonach i jak zwykle nie zawiodła swoją stylizacją. Modelka pojawiła się na evencie "Storytellers" podczas Tribeca Film Festival w Nowym Jorku. Na tę okazję gwiazda założyła obcisłą, czarną sukienkę z mnóstwem wycięć eksponujących jej figurę.

Patrząc na zdjęcia z czerwonego dywanu aż ciężko uwierzyć, że gwiazda została mamą zaledwie trzy miesiące temu!

Co myślicie o tak odważnych stylizacjach?

Czytaj również:

Gwiazdy, które wakacje mają przez cały rok 

Rosyjski wynalazek. Maski wiecznej młodości 

Biologia nie jest binarna. Co definiuje naszą płeć? 

Piękna córka Adrianny Biedrzyńskiej! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski | odważna stylizacja | figura po ciąży

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy