Reklama

Pamiętacie Jolę Rutowicz? Jej przemiana jest spektakulana!

Jolanta Rutowicz kilka lat temu była jedną z najbardziej popularnych celebrytek w Polsce. Dziś nie jest już tak popularna, a jej wygląd bardzo się zmienił na przestrzeni lat. Jak bardzo się zmieniła?

Jolanta Rutowicz ma obecnie 36 lat. Widzowie na pewno pamiętają ją z kultowego "Big Brothera", który wygrała za sprawą swojego poczucia humoru, bezpośredniości i kontrowersyjnego zachowania. Jej nieodłącznym gadżetem w programie był pluszowy jednorożec, który stał się jednym z jej znaków rozpoznawczych. 

Celebrytka miała kiedyś czarne włosy, ale dziś wygląda zupełnie inaczej. Porzuciła sztuczność na rzecz bardziej stonowanego wizerunku. Ubiera się w bardziej przemyślany i stonowany sposób. Jej garderoba nie jest już pełna panterek oraz innych krzykliwych wzorów. Widać, że nie chce się już tak bardzo rzucać w oczy. 

Reklama

Kilka lat temu Jola Rutowicz wyprowadziła się z Polski do USA i wygląda na to, że odnalazła tam szczęście. Zrezygnowała też z krzykliwych ubrań i przesadzonego makijażu. Przefarbowała swoje włosy na blond. 

Trzeba przyznać, że kilka lat temu prezentowała się zupełnie inaczej niż teraz!


Jolanta Rutowicz na pewno wizualnie zmieniła się na plus. Jak widać na zdjęciach sprzed roku, celebrytka zrozumiała, że nie trzeba ubierać się wulgarnie, aby dobrze się prezentować. Chociaż nie przypomina już dawnej siebie, w pamięci fanów na zawsze pozostanie tą samą zakręconą brunetką z "Big Brothera", która wszędzie zabierała ze sobą pluszowego jednorożca. 

Rozpoznalibyście ją na ulicy? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy