Reklama

Pamiętnik księcia Harry'ego. Dziennikarka wybrała najdziwniejsze fragmenty ze "Spare"

Pamiętnik księcia Harry’ego na długo przed premierą wzbudzał ogromne emocje. Wielu uważa, że informacje w nim zawarte przysporzą rodzinie królewskiej niemałych problemów. Dziennikarka Amanda Cable postanowiła wybrać najdziwniejsze fragmenty z książki syna króla Karola III i podzielić się z nimi z czytelnikami.

Premiera pamiętnika księcia Harry'ego

Światowa premiera pamiętnika księcia Harry’ego została zaplanowana na 10 stycznia, a jak podają brytyjskie media, londyńskie księgarnie zostały otwarte już o północy, by móc sprzedawać książkę o rodzinie królewskiej. Warto podkreślić, że niektóre fragmenty pamiętnika ujrzały światło dzienne znacznie wcześniej, a wszystko to za sprawą pomyłki hiszpańskiej księgarni, która dopuściła do sprzedaży publikację już 5 stycznia. 

Jak się okazuje, czytelnicy mogą liczyć na szczere i intymne wyznania. Harry opisał między innymi utratę dziewictwa, zażywanie narkotyków, zabicie 25 Talibów oraz bójkę ze swoim bratem. Oczywiście to tylko niektóre informacje, które podał. W liczącej ponad 400 stron książce zawarł więcej szczegółów dotyczących rodziny królewskiej.

Zobacz także: Harry zaprzecza, jakoby miał oskarżać rodzinę królewską o rasizm. Wini media

Reklama

Dziennikarka wybrała najdziwniejsze fragmenty ze "Spare"

Amanda Cable wybrała kilka fragmentów z książki Harry'ego, które ją zdziwiły. Jak czytamy na "Metro UK", w zestawieniu znalazła się informacja, o tym, że król chce, by zawsze w jego pobliżu znajdował się miś z dzieciństwa. Dzięki niemu czuje się komfortowo. Poza tym książę Harry wyjawił, że jako dziecko został obrzezany. 

Dziennikarka podała również fragment dotyczący pierwszego spotkania Meghan przy herbacie z Karolem oraz Camillą. Na prośbę Harry’ego miała mieć wówczas znikomą ilość makijażu i rozpuszczone włosy. Podobno takie upodobania ma obecny król. 

W zestawieniu nie zabrakło informacji o Kate. Książe Harry opisał sytuację, podczas której Meghan poprosiła szwagierkę o pożyczenie błyszczyka. Księżna Kate miała niechętnie to zrobić i wykrzywić twarz widząc, jak Meghan nakłada odrobinę produktu na palec, a następnie na swoje usta. 

Zobacz także: Książę Harry był przekonany, że jego matka sfingowała swoją śmierć!

Uwagę dziennikarki zwróciła sytuacja, w której Harry oznajmił bratu i jego żonie, że spotyka się z Meghan. Miało się wtedy okazać, że William i Kate są fanami serialu "Suits", w którym grała Markle. Poza tym obecny następca tronu wystraszył się, gdy jego przyszła bratowa przytuliła go na powitanie. Harry podkreślił, że nie lubi tego robić z obcymi ludźmi. 

Wzrok Amandy Cable przykuła informacja, że Karol i Camilla chcieli, by Kate zmieniła pisownię swojego imienia z Catherine na Katherine. Ich zdaniem zbyt wiele osób w rodzinie ma inicjał C. 

Książe Harry podał, że ojciec chciał, by jego młodszy syn nazywał się Albert, ale Diana nie wyraziła na to zgody. Poza tym dodał, że tuż po wyprowadzce w Clarence House macocha przerobiła jego sypialnię na garderobę. 

Zobacz także: Książę Harry traci grunt pod nogami. Brytyjczycy mają dość jego zachowania

Na liście dziwnych fragmentów "Spare" dziennikarka podała również to, że Harry kilka dni przed śmiercią królowej żartował z nią o swojej łysinie. Znalazła się tam również informacja, że młodszy syn króla Karola przed wyjazdem do Afganistanu został zapytany, gdzie chce, by spoczęły jego szczątki. Wybrał Royal Burial Ground.   

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy