Reklama

Reklama

Patricia Kazadi o tym, co usłyszała od reżysera. Szokujące słowa!

Patricia Kazadi wyznała, że zmaga się z poważnymi problemami z samoakceptacją. Szczegółowo opisała to także w jednym z wywiadów. Zdradziła tam też komentarz, na który pozwolił sobie jej reżyser. Patricia Kazadi usłyszała pytanie o... ciążę!

Patricia Kazadi ujawniła, że walczy z zaburzeniami odżywiania - kompulsywnym jedzeniem - od kiedy jest nastolatką oraz z samoakceptacją. Gwiazda podzieliła się jakiś czas temu w internecie nagraniem, w którym opisała, jak trudne są dla niej fale hejtu, z którymi się mierzy, a także wyznała, że ciężko choruje i że zmagała się nawet z myślami samobójczymi.

Jak opisała w rozmowie z kobieta.wp.pl, jej wideo to "sprzeciw na to, co mnie spotkało, gdy po długiej przerwie pokazałam się publicznie". Kazadi doświadczyła bowiem bodyshamingu. Opisała także, co się z nią dzieje.

Wyznała, że ludzie przyjęli jej historię bardzo ciepło i okazali dużo wsparcia, co mocno ją zaskoczyło, a wręcz onieśmieliło.

Reklama

Patricia Kazadi o bodyshamingu. Szokujący komentarz reżysera

Kazadi powiedziała także, że oprócz krzywdzących komentarzy w sieci, które czytała na temat swojego wyglądu, zdarzało jej się usłyszeć przykre słowa na żywo.

Przywołuje tu rozmowę z reżyserem, który spytał, czy jest w ciąży.

Podkreśla, że nie zdarzyło jej się jednak nie otrzymać pracy z powodu wyglądu.

Przeczytaj też:

Anna Skura szuka asystentki. Ma duże wymagania!

Najwyższe i najniższe kobiety z show-biznesu! Ile mają wzrostu?

Prokuratura prześwietla Jarosława Jakimowicza! W tle handel ludźmi

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy