Reklama

Reklama

Edyta Herbuś jesienią sypia nago

Edyta Herbuś chętnie angażuje się w rozmaite kampanie. Na swoim Instagramie umieszcza zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń. Każdy dzień jest wykorzystany do maksimum. Nic dziwnego, że noce celebrytka pozostawia na relaks. Sypia jak księżniczka!

Filigranowa brunetka od lat jest ulubienicą publiczności. Fani podziwiają talent tancerki, urodę oraz jej wrażliwość. Edyta Herbuś nie przechodzi obojętnie koło tematów, które są ważne np. dla środowiska. Poza tym chętnie angażuje się w kampanie społeczne dotyczące zdrowia. I kiedy jest to możliwe, wspiera osoby, które potrzebują pomocy na cito, bo mają chore dziecko i wsparcie np. ze strony fundacji i celebrytów jest ostatnią deską ratunku.

Obserwując konto na Instagramie, wnioski nasuwają się same. Edyta Herbuś nie marnuje czasu. I to, co najważniejsze. Nie ma znaczenia, czy bierze udział w sesji zdjęciowe, pojawia się na ściance, czy kopie ziemie na polu... Uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy celebrytki. Czy to wyćwiczona poza? Niewielu jest celebrytów tak szczerych, jak Herbuś. Niejednokrotnie za tę postawę została zrugana w sieci, ale w dalszym ciągu robi to, co podpowiada jej intuicja.

Reklama

Potrafi też prowokować, ale dyskretnie i z klasą. Zdjęcie z hotelowego pokoju wzbudziło zachwyt. Duże drewniane łóżko, a na nim w białej pościeli wije się Edyta Herbuś. Nagie ciało przykryła pościelą. Widać niewiele, a i tak rozpaliła zmysły wśród internautów. Czy nie jest za zimno na takie sesje? Jak myślicie?

Zobacz także:

Edyta Herbuś to zalotnica? Ten fil należy zobaczyć

Edyta Herbuś. Trudno oderwać od niej wzrok

***

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | sen | pałac | nago

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy