Reklama

Reklama

Patricia Kazadi stawia na hedonizm

Nie przestaje zaskakiwać! Wiecie jakie pytanie zadała swoim fanom na Instagramie? Czy nadal mają ubraną choinkę? Bo w domu Kazadi światełka nadal świecą na drzewku. Wiele rzeczy robi na przekór, a może wciąż szuka ścieżki rozwoju? W czym tym razem postanowiła się sprawdzić?

Wielokrotne udowadniała, że chciec znaczy móc. Tym razem Kazadi postanowiła sprawdzić się w nowych mediach i tak dołączyła do grupy "Oświeconych hedonisttów". To seria podkastów, w których gwiazdy rozmawiają ze sobą. 

"Kochani ‼️ już oficjalnie mogę powiedzieć, że dołączyłam do Oświeconych Hedonistów! I już dzisiaj debiutuję w roli prowadzącej podcasty. Koniecznie sprawdźcie, kto był moim pierwszym gościem, powiem tylko, że jest niesamowicie inspirujący, pełen pozytywnej energii i dobrego SMAKU. Dosłownie Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podobam w nowej roli"- napisała Kazadi na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Reklama

Piosenkarka niejednokrotnie mogła sprawdzić się w roli prowadzącej programy i udowodniła, że talent muzyczny idzie w parze ze smykałką do dziennikarstwa. Jak wypadła w pierwszym odcinku? Oto próbka.

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Agnieszka Sienkiewicz nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Aktorka". Głosuj online! 
Głosowanie trwa do 11 lutego. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pode | piosenkarka | kolczyki | top

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy